| Brand | Segawe |
|---|---|
| MPN | H01-2772-G3D@#photonled |
| Color | Black |
| Features | Adjustable |
| Material | Carbon Steel, ABS, PP |
| Type | Storage Unit |
| Room | Any Room |
| Item Length | 29.7" |
| Item Width | 14" |
| Item Height | 60" |
| Style | Modern |
| Item Weight | 21.18" |
| Number of Shelves | 5 |
| UPC | 691303279813 |
Check the listing for details. 5 Tiers Shelving Storage Rolling Carts Unit Organizer Heavy Duty. Color: Black, Condition: New. Listed at 49.58 USD. Net Weight: 9.6kg/21.18lb. Item Size: 29.7(L)x14"(W)x60"(H). Color: Black. Material: Carbon Steel, ABS, PP. Sturdy to Use.