| Transportation does not include❌ | canarias |
|---|---|
| Surface Finish 1🅰🅰🅰 | high quality material |
| Features🏆🥇 | Creative Design |
| Shipping Note🎨🎨🎨 | Cannot ship to Puerto Rico & Hawaii🖼🖼🖼 |
| Surface Finish 1🎋🎋🎋 | Made of high quality material |
| Brand | OCASAMI |
| Transportation does not include🛺 | canarias |
| shop💗💗💗 | autumnzhang001💕 |
| shop | autumnzhang001💗 |
| Highlights | Convenient Use,Easy Operation,Easy installation |
| Warranty🎈🎈🎈 | 3 Years |
| 🎇*Feature*🎇 | Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| Shipping Note✨✨✨ | Cannot ship to Puerto Rico & Hawaii |
| Feature 3 | Compact Design,Unique Appearance |
| Warranty | 3-Years |
| Feaures | Convenient Use,Unique Appearance,Reliable Quality |
| Tip | If you have any question , please contact us |
| Fetures | ★Good Quality Guarantee★ |
| Conditions | Stable characteristic, high reliability |
| Note | Do not send to the Canary Islands |
| Cable | 6mm X 3.6mm |
| Hdl | 4.5mm X 54mm |
| Hook Open | 25mm |
| Steel Frame | 4.5mm |
| Pulling Capacity | 5Tons |
| Rated Load | 2Tons |
Check the listing for details. 5 Ton Extra Heavy Duty Come Along Power Cable Puller with 3 Hooks 2 Gears. Condition: New. Listed at 35.71 USD. 5 Ton Heavy Duty Power Puller with 3 Hooks 2 Gears Automotive Hoist Cable Puller. 5 Ton Heavy Duty Power Puller, 3 Hooks 2 Gears. Then Loosen the Pawl to Loosen the Wire Rope or Galvanized Iron Wire, and Loosen the Wire Clamp.