| Features: | Nice and Practical, High Quality Packaging |
|---|---|
| * Feature * | Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| Cable | 6mm X 3.6mm |
| Hdl | 4.5mm X 54mm |
| Hook Open | 25mm |
| Steel Frame | 4.5mm |
| Pulling Capacity | 5Tons |
| Rated Load | 2Tons |
| Brand | TBVECHI |
Check the listing for details. 5 Ton Extra Heavy Duty Come Along Power Cable Puller with 3 Hooks 2 Gears. Condition: New. Listed at 48.25 USD. 5 Ton Heavy Duty Power Puller with 3 Hooks 2 Gears Automotive Hoist Cable Puller. 5 Ton Heavy Duty Power Puller, 3 Hooks 2 Gears. Then Loosen the Pawl to Loosen the Wire Rope or Galvanized Iron Wire, and Loosen the Wire Clamp.