| Feature 2 | Special Fashion Design |
|---|---|
| Transportation does not include | canarias |
| Materials sourced from | China |
| Feature 4 | Trouble-free Installation |
| Features | Convenient Use,Unique Appearance,Reliable Quality |
| Brand ( 品牌 ) | SENDERPICK |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Feaures | Convenient Use,Unique Appearance,Reliable Quality |
| Highlights | ★Good Quality Guarantee★ |
| Tip | If you have any question , please contact us |
| Fetures | ★Good Quality Guarantee★ |
| Conditions | Stable characteristic, high reliability |
| Note | Do not send to the Canary Islands |
| Cable | 6mm X 3.6mm |
| Hdl | 4.5mm X 54mm |
| Hook Open | 25mm |
| Steel Frame | 4.5mm |
| Pulling Capacity | 5Tons |
| Rated Load | 2Tons |
| Brand | SENDERPICK |
Check the listing for details. 5 Ton Hand Puller Heavy Duty Winch Pull Hoist Come Along Cable 3 Hooks 2 Gear US. Condition: New. Listed at 53.55 USD. 5 Ton Heavy Duty Power Puller with 3 Hooks 2 Gears Automotive Hoist Cable Puller. 5 Ton Heavy Duty Power Puller, 3 Hooks 2 Gears. Then loosen the pawl to loosen the wire rope or galvanized iron wire, and loosen the wire clamp.