| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Feature 4 | FAST SHIPPING FROM US LOCAL WAREHOUSE! |
| Note | Do not send to Brazil |
| Transportation does not include | Canary Islands |
| Shipping Notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| *2Highlights | Creative Design, Beautiful Appearance |
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| 🔥Feature🔥 | 🔥High Performance🔥High Safety🔥Good Stability🔥 |
| ★Features★ | ★★★Reliable Quality★★★Easy installation★★★Ideal Gift★★★ |
| * Feature * | *Durable Material*Beautiful Appearance*Good Performance* |
| Feature 1 | Easy installation,Convenient Use,Easy Operation |
| 1.Feature | High-quality |
| 2.Feature | Fast shipping |
| !2Features! | Compact Design,Unique Appearance |
| Cable | 6mm X 3.6mm |
| Hdl | 4.5mm X 54mm |
| Hook Open | 25mm |
| Steel Frame | 4.5mm |
| Pulling Capacity | 5Tons |
| Rated Load | 2Tons |
| Brand | GDRASUYA10 |
Check the listing for details. 5 Ton Hand Puller Heavy Duty Winch Pull Hoist Come Along Cable 3 Hooks 2 Gear US. Condition: New, Made in Unknown. Listed at 53.24 USD. 5 Ton Heavy Duty Cable Power Puller with 3 Alloy Hooks Come Along with 2 Gears.