| Features | ❤High quality w/ warranty❤ |
|---|---|
| Brand ( 品牌 ) | SENDERPICK |
| Country of Origin | China |
| Manufacturer Warranty | 3 Years |
| Transportation does not include | canarias |
| Feaures | Convenient Use,Unique Appearance,Reliable Quality |
| Highlights | ★Good Quality Guarantee★ |
| Tip | If you have any question , please contact us |
| Fetures | ★Good Quality Guarantee★ |
| Conditions | Stable characteristic, high reliability |
| Note | Do not send to the Canary Islands |
| Cable | 6mm X 3.6mm |
| Hdl | 4.5mm X 54mm |
| Hook Open | 25mm |
| Steel Frame | 4.5mm |
| Pulling Capacity | 5Tons |
| Rated Load | 2Tons |
| Brand | SENDERPICK |
Check the listing for details. 5 Ton Hand Puller Heavy Duty Winch Pull Hoist Come Along Cable 3 Hooks 2 Gear US. Condition: New, Made in China. Listed at 53.24 USD. 5 Ton Heavy Duty Cable Power Puller with 3 Alloy Hooks Come Along with 2 Gears.