| Warranty | 6 Month |
|---|---|
| Brand | easyberg |
| Cable | 6mm X 3.6mm |
| Hdl | 4.5mm X 54mm |
| Hook Open | 25mm |
| Steel Frame | 4.5mm |
| Pulling Capacity | 5Tons |
| Rated Load | 2Tons |
| UPC | 6414307099416 |
Check the listing for details. 5 Ton Hand Puller Heavy Duty Winch Pull Hoist Come Along Cable Lever 3 Hooks US. Condition: New. Listed at 44.93 USD. Description: .