| Outdoor Living Product Type | Pool Test Kits & Solutions |
|---|---|
| Pool Test Type | Test Kits |
| Product Weight (lb) | 0.96 lb |
| Returnable | 30-Day |
| Manufacturer Warranty | yes |
| Product Depth (in) | 3 in |
| Product Height (in) | 6.75 in |
| Product Width (in) | 6 in |
| UPC | 7445012666654 |
Check the listing for details. 5-Way Swimming Pool and Spa Test Kit. Condition: New. Listed at 21.19 USD. The 5-way test kit tests for chlorine, bromine, ph, acid demand, and total alkalinity. The kit includes a round clear-view test block with five integrated color chip readouts that are easy to use for matching.