| Shape | Round |
|---|---|
| Color | White |
| Item Diameter | 1 1/4 in |
| Fixings Supplied | Yes |
| Material | Ceramic |
| MPN | 40816 |
| Suitable For | Cabinets Dressers |
| Brand | Ultra Hardware |
| Type | Cabinet Knobs |
| Item Height | 1 in |
| Number in Pack | 5 |
| Finish | Satin |
| Item Width | 1 1/4 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 10749694408163 |
Check the listing for details. 5 White Ceramic Knobs Handles Pulls Kitchen Cabinet Hardware. Color: White, Condition: New, Made in China. Listed at 9.99 USD. You are Buying 5 New White Ceramic Knobs.