| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Shape | Square |
| Color | Blue |
| Frame Finish | Unknown |
| MPN | Does Not Apply |
| Item Length | 5" |
| Brand | Island Creek Trading |
| Mounting | Freestanding |
| Frame Color | Blue |
| Department | Home |
| Type | Frame |
| Surface Shape | Flat |
| Era | 21st Century |
| Item Height | 5" |
| Style | Nautical |
| Frame Material | Wood |
| Theme | Nautical |
| Features | Framed |
| Room | any |
| Item Width | .05" |
| Lighting Technology | N/A |
Check the listing for details. 5" x 5" Nautical Picture Frame with Lighthouses (CL 21). Color: Blue, Condition: New. Listed at 4.99 USD. This 5" x 5" picture frame is perfect for any nautical-themed room. The frame features a square shape with a flat surface and is made of wood with a blue color and finish. The frame is freestanding and can hold any type of picture. The frame is designed with lighthouses and is perfect for adults who want to decorate their home. The item length and height are 5" and the item width is 0.05". This frame is a great addition to any home décor and is ideal for any 21st-century era.