| Model | 50pcs-white |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Capacity | 10 Cubic Inches |
| Color | White |
| Item Height | 2.5 in |
| Item Length | 4 in |
| Item Width | 4 in |
| Material | Cardboard |
| Number in Pack | 50 |
| Occasion | All Occasions |
| Personalize | Yes |
| Type | Cookie & Pastry Box |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. 50 Pack Food Grade Cookie Boxes W/ Windows Bakery Gift Boxes Parties Treats New. Color: White, Condition: New. Listed at 17.39 USD. You can also personalize the baking gift box through DIY with the ribbons and stickers. The transparent windows on the top are simple and elegant, makes it easy to see things inside. 35 Piece Glass Food Storage Set Airtight Containers Microwave Oven Safe BPA Free.