| Pattern | Solid |
|---|---|
| Shape | Square |
| Occasion | All Occasions |
| Color | Clear & White |
| Material | PET - Food Grade |
| Item Length | 4 in |
| Brand | Unbranded |
| Personalize | No |
| Type | Dessert Box |
| Unit Type | Unit |
| Cake/Dessert Compatibility | Cold / Room Temperature |
| Item Height | 3 in |
| Number in Pack | 50 |
| Model | 201 |
| Personalized | No |
| Features | Disposable, Reusable, Waterproof |
| Unit Quantity | 50 |
| Country of Origin | Malaysia |
| Item Width | 4 in |
Check the listing for details. 50 PCS ClearRoll Dessert Box 201. Color: Clear & White, Condition: New, Made in Malaysia. Listed at 20.90 USD. • Model: ClearRoll Dessert Box 201. • Type: Hinged lid dessert container. • Dessert rolls. • Size (L × W × H): 100 × 100 × 70 mm. - Prevents accidental opening and leakage. 🔒 Secure Locking Lid.