| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Type | Sponge |
| Unit Type | Unit |
| Color | Yellow |
| Number in Pack | 50 pcs |
| Item Height | 3cm |
| Item Length | 10cm |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 7cm |
Check the listing for details. 50 pcs Highly absorbent double-sided sponge magic cleaning pot rust sponge. Color: Yellow, Condition: New, Made in United States. Listed at 10.34 USD. Material: sponge + fiber scouring pad.