| Assembly Required | No |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | White |
| Item Length | 210cm |
| Item Weight | 0.56 kg |
| Item Width | 110 cm |
| Material | PE |
| Model | Disposable Sauna Blanket Liners |
| Size(US) | 43.31inchx82.68inch |
| Type | Disposable Infrared Sauna Blanket Bag |
Check the listing for details. 50 Pieces PE Sauna Bag Liner Sauna Blanket Insert Massage Tools. Color: White, Condition: New. Listed at 62.44 USD. 【Professional Design】: These disposable bags are specifically designed for use with Sauna Blanket, providing an effective solution for body wrap used inside sauna blanket. 【Easy Side Opening】: Featuring a side opening design, these bags allow for easy access and setup, enhancing the overall convenience of your sauna routine.