| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Number of Items in Set | 5 |
| Shape | Rectangular |
| Assembly Required | No |
| Color | Silver |
| Item Height | 30.5 in |
| Set Includes | Chairs |
| Material | chrome |
| Item Length | 42.5 in |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 36 in |
Check the listing for details. 50's Dinner Table and 4 Chairs. Color: Silver, Condition: Used, Made in United States. Listed at 1100.00 USD.