| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Size | 1/8 Inch |
| Item Condition | New |
| Type | 500 Pcs 1/8" Tile Spacers Levelers Wall Floor Tile Separators |
| Model | Does not apply |
| Material | Polyvinyl Chloride (PVC), Ceramic, Plastic, Stone |
| Formulation | 500 Pcs 1/8" Tile Spacers Levelers Wall Floor Tile Separators |
| Department | for Ceramic Tile and Stone Installation |
| Item Height | 500 Pcs 1/8" Tile Spacers Levelers Wall Floor Tile Separators |
| Item Length | 500 Pcs 1/8" Tile Spacers Levelers Wall Floor Tile Separators |
| Item Width | 500 Pcs 1/8" Tile Spacers Levelers Wall Floor Tile Separators |
| Expiration Day | Depends from lot |
| Item Weight | 500 Pcs 1/8" Tile Spacers Levelers Wall Floor Tile Separators |
| Package Dimensions LxWxH | 8.9x6.26x0.75 Inches |
| Weight | 0.29 Pounds |
| MPN | Does not apply |
| Brand | Wide Tile Spacers Tiles Leveler Spacers |
Check the listing for details. 500 Pcs 1/8" Tile Spacers Levelers Wall Floor Tile Separators for Ceramic Stone. Condition: New. Listed at 15.30 USD. TRANSLATE with x English Arabic Hebrew Polish Bulgarian Hindi Portuguese Catalan Hmong Daw Romanian Chinese Simplified Hungarian Russian Chinese Traditional Indonesian Slovak Czech Italian Slovenian Danish Japanese Spanish Dutch Klingon Swedish English Korean Thai Estonian Latvian Turkish Finnish Lithuanian Ukrainian French Malay Urdu German Maltese Vietnamese Greek Norwegian Welsh Haitian Creole Persian