| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Region of Origin | China |
| Handmade | No |
| Item Width | 1" |
| Unit Type | Unit |
| Item Length | 1" |
| Item Height | 1" |
| Subject | Smiley Face |
| Size | 1" |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Material | Paper |
| Certificate of Authenticity (COA) | No |
| Framing | N/A |
| Artist | N/A |
| Year of Production | 2024 |
| Signed By | N/A |
| Unit Quantity | 1-Roll |
| Style | Contemporary Art |
| Signed | No |
| Theme | Stickers |
| Type | Smiley Face Stickers |
Check the listing for details. 500-pcs/Roll Smiley Face Stickers 1". Condition: New. Listed at 10.99 USD. Description: Express your gratitude in a fun way with these Yellow And Black Smiley Stickers! With 500 pieces in a pack, you can use them for various occasions such as parties, events, or even in your business. They are great to affix to your poly mailers and shipping boxes. These stickers feature Black Print and Vibrant Yellow Background fun faces that will definitely bring a smile to anyone's face. These stickers are not only perfect for scrapbooking and paper crafts, but can also be used to decorate cards, gifts, and other items. Get your hands on these adorable stickers and spread the love and appreciation! 500-pcs in a RollBlack Print And Vibrant Yellow Background2.5cm/1" wideFree Shipping From Fla USA