| Tips~ | If you have any questions,please feel free to contact us!!! |
|---|---|
| ❤️Features | Fast shipping from US Warehouse |
| Please Note | Any Questions,Just feel free to contact us on eBay. |
| 📢Highlights🙌 | Nice and Practical, High Quality Packaging,Easy installation |
| Brand | Unbranded |
| Type | Voltage Converter Transformer |
| Max. Power | 5000W |
| Output Voltage | 110V&230V AC |
| Input Voltage | 110v/220V AC selectable |
| Plug Type | United States |
| Voltage Conversion | Step-Up/Step-Down |
| Smart Home Compatibility | Not Applicable/Not Available |
| Number of Outlets | 6 |
| Maximum Compatible Appliance Wattage | 5000W Peak 3000W Rated |
| Features | Indicator Light, On/Off Switch, Lead, Safety Fuse |
| Maximum Input Current | Does not apply |
| MPN | Does not apply |
| Smart Home Protocol | Not Applicable/Not Available |
| Color | Black |
Check the listing for details. 5000W Power Step Up/Step Down Voltage Transformer Converter 110V⇋220V Heavy Duty. Color: Black, Condition: New. Listed at 85.32 USD.