| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Size | 1/2"x1/8" |
| Color | Chrome |
| UPC | Does not apply |
| Compatible Model | Z410, S1 |
| MPN | Does Not Apply |
| Material | Steel |
| Number of Speeds | 1 Speed |
| Brand | KMC |
| Type | 3pc Spring Clip |
| Compatible Bike Type | Beach Bike |
| Country/Region of Manufacture | Taiwan |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 8.6mm |
| Item Weight | 0.01 lb |
| Part Type | Master Links |
Check the listing for details. KMC Multispeed Bicycle Bike Master Link Single 1 Speed Quick Connect Chrome.. Color: Chrome, Condition: New. Listed at 3.89 USD. KMC MASTER LINK 1/2X1/8 CHROME.Speed: 1Size: 1/2x1/8Color: ChromeBrand: KMC