| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| System Configuration | 2.1 Channel |
| Shape | Rectangular |
| Configuration | 2.1 System |
| Color | White |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | ACS33 |
| Material | Plastic |
| Surround Sound Formats | Dolby Digital |
| Brand | Altec Lansing |
| Type | Portable Speaker System |
| Audio Inputs | 3.5 mm Jack |
| Unit Type | Unit |
| Model | Altec Lansing ACS33 |
| Connectivity | Wired |
| Features | With Subwoofer |
| RMS Power | 50 W |
| Unit Quantity | 1 |
| Plug Regional Fitment | Type A |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 11 lbs |
Check the listing for details. Altec Lansing ACS33 PC Computer Speaker System w/ Subwoofer Tested/Working. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 28.95 USD. Altec Lansing ACS33 PC Computer Speaker System w/ Subwoofer Tested/Working. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.