| Features | Wall Mounted |
|---|---|
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Custom Bundle | No |
| MPN | ALTV248300UL |
| Item Width | 7.5 in |
| Item Height | 12 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Compatible Brand | Universal |
| Connectivity | Wired |
| Power | 300 W |
| Brand | Altronix |
| Color | Gray |
| Type | Power Supply |
Check the listing for details. ALTRONIX 8-CHANNEL 12.5 AMP POWER SUPPLY. Color: Gray, Condition: New. Listed at 192.36 USD. Other Information.