| Compatible Brand | ADT, Homesafe, Honeywell, vivint |
|---|---|
| Color | White |
| Year Manufactured | 2024 |
| MPN | RE524X |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa |
| Brand | Alula |
| Type | Wireless Translator |
| Unit Type | Unit |
| Voltage | 12 V |
| Model | Alula RE524X |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Item Width | 5 in |
| Item Weight | 453 g |
Check the listing for details. Alula RE524X Universal Wireless Translator (New). Color: White, Condition: Open box. Listed at 26.00 USD. It utilizes Wi-Fi technology for efficient communication and is compatible with Amazon Alexa for added convenience.