| Color | Black |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Buoyancy | Positive |
| Colour | Blcak/Red/Blue |
| Compatible Brand | Universal |
| Compatible Model | Universal |
| Compatible Series | Universal |
| Connectivity | Wireless |
| Features | Adjustable |
| Item Height | 5mm |
| Item Length | 12mm |
| Item Weight | 60g |
| Item Width | 8mm |
| Material | Aluminum |
| Mount Type | Snap-On |
| To Fit | Camera |
| Type | Pivot Arm |
Check the listing for details. Aluminium 3 Way Adjustable Long And Short Arm Adapter For Gopro Accessories. Color: Blcak/Red/Blue, Condition: New. Listed at 9.29 USD. Aluminium 3 Way Adjustable Pivot Arm Alloy Long And Short Adjust Arm Adapter For Gopro Accessories. Propane Elbow Adapter With 3/8" Male Flare Connection Brass Elbow Adapter. Good quality: Made of high quality aluminum alloy, the pivot arm mount adapter is sturdy and durable.