| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Red |
| Item Height | 1.8 in |
| Item Length | 9.8 in |
| Item Width | 7.7 in |
| Material | Aluminum |
| Number of Pieces | 4 |
| Size | 5.5 in |
| Type | C-Clamp |
| Unit Type | Unit |
Check the listing for details. Aluminum 90 Degree Corner Clamps Precision Woodworking Tool Right Angle Set. Color: Red, Condition: New. Listed at 57.35 USD. [Sturdy & Durable 90 degree corner clamp]Clamping squares for woodworking is treated with high-quality anodic oxidation process, uniform and smooth coating prevents rust and corrosion. Outdoor Garden Bench 2-Person Wood Patio Bench Weatherproof Backless.