| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Aluminum Alloy, Iron, Non-woven Fabric, Plastic |
| Shape | Rectangular |
| Style | Modern |
| Initial Password | 000 |
| Number of Wheels | 2 |
| Wheel Type | Directional Wheel |
| Telescoping Handle Length | 80cm/31inch |
| Surface Treatment | Electroplating Process |
| Mounting Type | Desktop Placement, Freestanding |
| Gross Weight | 6.5kg/14.33lbs |
| Package Size | 56.5*46.5*52cm/22.2*18.3*20.5inch |
| Product Size | 48.8*38*41cm/19.2*15*16inch |
Check the listing for details. Aluminum Alloy Document Box File Organizer Rolling Locking Filing Storage Box. Color: Black, Condition: New. Listed at 108.12 USD. Description: Product application range: widely used in microelectronics, molds, precision machinery, jewelry, watches, accessories, fingerprint identification, ticket counterfeiting, printing, mobile phone repair, archaeology, biological anatomy, school teaching and other fields. It is especially suitable for observing the surface microstructure of large objects. Advantages of electron microscope: 1. Powerful view output function: (can directly drive CRT/LCD monitor, computer, TV) 2. High-definition digital imaging combination: (improve detection efficiency, detection quality and accuracy) 3. Observation in horizontal movement state, smooth view without smear: (save work time) 4. Color-changeable crosshair cursor: easy to distinguish the color difference effect of the measured object.