| Item model number | 3.54" Middle Arm |
|---|---|
| Whats in the box | Double Socket Arm |
| Mounting Type | 1" Ball Mount |
| Compatible Devices | All 1" Ball Adapters |
| Package Dimensions | 5.12 x 4.72 x 1.26 inches |
| Item Weight | 4.2 ounces |
| Model | 3.54" Middle Arm |
| Special Feature | Adjustable |
| Special features | Adjustable |
| Compatible Phone Models | RAM B Size Mounts |
| UPC | 7445009166112 |
Check the listing for details. Aluminum Alloy Double Socket Arm Compatible with RAM Mounts B Size 1" Ball Compo. Condition: New. Listed at 15.18 USD. Universal Compatibility : This double socket arm is compatible with RAM B Size Mounts and fits all industry-standard 1" ball adapters, allowing you to effortlessly mix and match your unique device mounts.