| Types | Plastic |
|---|---|
| Country/Region of Manufacture | China |
| Features | fast USB |
| Item Height | 3cm |
| Color | Black |
| Material | Aluminum Alloy |
| MPN | Dose not apply |
| To Fit | for insta360 X4 |
| Manufacturer Warranty | yes |
| Type | Metal Frame |
| Item Width | 7cm |
| Compatible Model | for insta360 X4 |
| Model | Frame |
| Brand | Unbranded |
| Item Length | 16cm |
Check the listing for details. Aluminum Alloy/Plastic Frame Bezel Protector For insta360 X4 Sports Camera. Color: Black, Condition: New. Listed at 12.50 USD. Applicable Models: for insta360 X4. Material: Plastic/Aluminum Alloy. Practical and convenient window design, fast USB port charging, easy to disassemble and operate, double expansion cold shoe interface on the border.