| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 14 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Keys | 5 |
| Size | Medium |
| Item Diameter | N/A |
| Color | Black |
| Material | Aluminum |
| MPN | VNW7185662573684XU |
| Item Depth | 2.2" |
| Suitable For | Keys |
| Brand | Splenssy |
| Type | Key Safe |
| Lock Type | Keyed |
| Lock Mechanism | Code Keypad |
| Item Height | 4.1" |
| Model | VNW7185662573684XU |
| Features | Lock Box |
| Finish | matt |
| Item Width | 2.6" |
| Item Weight | 24oz |
Check the listing for details. Aluminum Alloy Wall Mounted Home Safety Password Security Lock Key Safe Box. Color: Black, Condition: New. Listed at 24.99 USD. Key Safe Box with Weatherproof Cover Aluminum Alloy Wall Mounted Home Safety Password Security Lock Storage Boxes with Code Keypad 1. Made of strong aluminum alloy resists hammering and sawing. 2. Small size for easy installation. 3. Can be easily mounted in the wall. 4. Support password combination for easy memory. 5. Well protect your keys from damage or steal. FREE GROUND SHIPPING TO CONTINENTAL USA ONLY.OPTIONAL USPS PRIORITY SHIPPING FOR ONLY $7.