| Mounting Style | Panel |
|---|---|
| Brand | Junomabix |
| Type | Main Breaker Panel |
| Maximum Amperage | 125 A |
| Material | Aluminum |
| Current Type | AC |
| Current Rating | 101-150 A |
| Voltage | 201-250 V |
| Model | Multi-meter pack |
| Number of Poles | 2 |
| Number of Spaces | 2-Space |
| Color | Black |
| Part Type | Buss Bars & Insulator Kit |
| Fitment | For Challenger Multi-meter Panel |
Check the listing for details. Aluminum Buss Bars & Insulator Kit For Challenger Main Breaker Multi-meter Panel. Color: Black, Condition: New. Listed at 63.98 USD. Type: Buss Bars & Insulator. 1x Buss Bars & Insulator Kit. Material: Aluminum. Color:As pictured.