| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Depth | 1/2" |
| Item Height | 20-1/2" |
| Item Width | 6-1/2" |
| Material | Aluminum |
| Type | Aluminum castings |
| Features | Paintable |
| Color | Raw cast aluminum |
| Finish | Unfinished |
| Brand | Unbranded |
Check the listing for details. Aluminum Casting Grape Vine Grapevine Pattern Insert Panel Gate Door Fence. Color: Raw cast aluminum, Condition: New. Listed at 45.00 USD. Cast aluminum grapevine pattern panels for gates, windows, The panel is double sided so you can appreciate the beauty from both sides. Grapevines such as this one are a symbol of celebrations past and present. Each panel is 6-1/2" wide, 20-1/2" tall, 1/2" thick SHIPPING: Free shipping.