| Features | ❤❤❤Great value with warranty❤❤❤ |
|---|---|
| Herstellergarantie | 3 Jahre |
| Marke | Markenlos |
| Herstellungsland/Region | Unbekannt |
| Brand | Unbranded |
| Highlights | ❤Good Quality Guarantee❤Long Service Life❤ |
| 🔥Feature🔥 | Exactly like described ! 👍 |
| Warranty | 3 Years ! |
| Features✔✔✔ | Long Service Life. |
| Tips | If you have any questions, please contact us! |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
| Custom Bundle | No |
| Style 1 | Beautiful Appearance |
| ~Feature~ | AAAAA+ SELLER!!! |
| * Feature *1 | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Characteristic | Creative Design,Durable Material,Beautiful Appearance |
| *Feature* | Convenient Use,Easy Operation,Easy installation |
| Surface Finish 1 | Made of high quality materia |
| Year of manufacture | 2024 |
| * Feature *1: | AAAAA+ SELLER!!! |
| ❤Highlights❤ | ❤Premium Material❤Long Service Life❤Creative Design❤ |
| ★Features★ | ★★★Reliable Quality★★★Easy installation★★★Ideal Gift★★★ |
| * Feature * | *Durable Material*Beautiful Appearance*Good Performance* |
| * Feature *: | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Key Feature 1 | Stable Performance |
| Shipping Note | Cannot ship to Puerto Rico & Hawaii |
| Material | Aluminum, Metal, Plastic, ABS, EVA, Flannelette, Density Board |
| Assembly Required | No |
| Style | Classic |
| Color | Black |
| Gross Weight | 2kg/4.41 lbs |
| Net Weight | 1.45kg/3.2 lbs |
| Product Size | 41*25*10.5cm/16.14*9.84*4.13 in |
| Package Size | 44*27*12cm/17.32*10.63*4.72 in |
| shipping notice | Can not ship to Puerto Rico,Alaska/Hawaii |
| Shape | Rectangular |
| Surface Treatment | Spray Painting, Riveting |
| Number of Items | 1 |
| Pattern | Solid |
| Closure Type | Push Lock |
| Number of Compartments | 50 |
| Each Compartment Size | 6*0.9*5.4cm/2.36*0.35*2.13 in |
Check the listing for details. Aluminum Frame Storage Box Case Compartments For 50 Coin Slabs Coins Holders NEW. Color: Black, Condition: New. Listed at 54.09 USD. Application It is suitable for storing many different types of cion slabs. It can not only be taken to parties, airports, travel, conventions, car shows, exhibitions, and so on but also be placed in your bedroom, study room, or living room. Specification Color: Black Shape: Rectangular Style: Classic Pattern: Solid Material: Aluminum, Metal, Plastic, ABS, EVA, Flannelette, Density Board Surface Treatment: Spray Painting, Riveting Closure Type: Push Lock Assembly Required: No Number of Items: 1 Number of Compartments: 50 Product Size: 41*25*10.5cm/16.14*9.84*4.13 in Each Compartment Size: 6*0.9*5.4cm/2.36*0.35*2.13 in Package Size: 44*27*12cm/17.32*10.63*4.72 in Gross Weight: 2kg/4.41 lbs Net Weight: 1.45kg/3.2 lbs .