| Color | Black |
|---|---|
| Size | 600x600mm/ 24x24 inch |
| Brand | LUVODI |
| Item Length | 23.6/31.5" |
| Item Height | 23.6/31.5" |
| Type | Wall Mounted |
| Features | Heated, Lighted |
| Shape | Round |
| Department | Adult |
| Era | 21st Century (2000-Now) |
| Room | Any Room |
| Style | Contemporary |
| Lighting Technology | LED |
| Glass Type | Fully Tempered Glass |
| Frame Material | Aluminum |
| Mounting | Wall Mounted |
| Frame Color | GOLD/BLACK |
| Manufacturer | LUVODI |
Check the listing for details. Aluminum Framed LED Bathroom Mirror Brightness Adjusting Circle LED Smart Mirror. Color: Black, Condition: New. Listed at 79.95 USD. Aluminum Framed LED Bathroom Mirror Brightness Adjusting Circle LED Smart Mirror.