| Type | Wall Storage |
|---|---|
| Set or Single Item | Single Item |
| Brand | Ozmich |
| Color | Silver |
| Material | Aluminum |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Heigth | 6" |
| Depth | 4" |
| Width | 9.25" |
| Dimensions | 9.25" Wide x 6" Tall x 4" Deep |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Features | Easy Installing |
Check the listing for details. Aluminum Hand Grease Gun Holder Rack Organizer Storage Caddy Wall Mount Silver. Color: Silver, Width: 9.25", Condition: New. Listed at 21.77 USD. Tool Holder. Aluminum Tool Box. top holder. Aluminum Pipe. Universal Aluminum Intercooler. Aluminum Oil Cooler. Type:Wall Storage. 1 Wall Storage.