| Color | 60 grit |
|---|---|
| ItemHeight | 200 |
| ItemLength | 160 |
| ItemWidth | 100 |
| Manufacturer | hdurcir |
| Model | aluminum oxide 8 lbs 60 grit |
| PackageHeight | 108 |
| PackageLength | 204 |
| PackageWeight | 3751 |
| PackageWidth | 154 |
| PartNumber | aluminum oxide 8 lbs 60 grit |
| Size | 8 lb |
| Brand | HDURCIR |
| MPN | Aluminum Oxide 8LBS 60 GRIT |
| UPC | 027685554918 |
Check the listing for details. Aluminum Oxide 8 LBS 60 GRIT Medium to Fine Sand Blasting 8 LB, 60 Grit. Color: 60 grit, Condition: New. Listed at 27.46 USD. Weight: 8LB. Size : 60 Grit.