| ❤️Features | Fast shipping from US Warehouse |
|---|---|
| 📢Highlights🙌 | high performance🔥reliable quality🔥good stability |
| Tips~ | Welcome to our store~have a nice day~ |
| Brand | Unbranded |
| Type | Makeup Case |
| Color | Black |
| Material | Aluminum Alloy, ABS |
| Features | Heavy-Duty, With Lock |
| Item Length | 15.75 in |
| Item Width | 11.81 in |
| Item Height | 31.5 in |
| Assembly Required | Yes |
| Single Side Partition Size | 20*22cm/7.87*8.66in |
| Case Door Size(L * H) | 20*49cm/7.87*19.3in |
| Overall Product Size | 40*30*80cm/15.75*11.81*31.5in |
| Load-bearing Capacity | 30kg/66.14lbs |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Aluminum Rolling Makeup Train Case Trolley Cosmetic Case Organizer Max Load 30kg. Color: Black, Condition: New with tags, Made in China. Listed at 166.23 USD.