| MPN | GLOBALIND-932136H |
|---|---|
| Material | secret |
| Color | secret |
| Type | secret |
| Item Length | 17.1 in |
| Item Width | 17.1 in |
| Item Height | 17.1 in |
| Brand | FixtureDisplays |
| Manufacturer | FixtureDisplays |
Check the listing for details. Aluminum Sign - Visitor Parking Only - .08" Thick, TM7J. Color: secret, Condition: New. Listed at 137.35 USD. Parking lot sign is corrosion resistant heavy duty .080 reflective aluminum sign with fade resistant UV ink. Pre-drilled for easy mounting. Provides added visibility in low light conditions.