| Heigth | 12" |
|---|---|
| Length | 13" |
| Size | 13"L x 9"W x 12"H |
| Color | Silver |
| Set or Single Item | Single Item |
| Material | Aluminum |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Width | 9" |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Fitment | Universal |
| Features | Easy Installing |
| Brand | Ozmich |
| Type | Trash Bin Storage |
| Warranty | 1 year |
Check the listing for details. Aluminum Trash Container Holder For Trailer Shop Storage Organizer Silver. Color: Silver, Width: 9", Condition: New. Listed at 50.81 USD. Tool Holder. 1 x Trash Can Holder. Type: Trash Can Holder. top holder. ★★Note: Does not include trash cans. Aluminum Oil Cooler. Universal Aluminum Intercooler. Material:Aluminum.