| Application | Car, Whole House, Whole Room |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Color | Black |
| Features | Aroma Diffuser |
| Humidification Method | Atomizer |
| Item Weight | 0.3 kg |
| Manufacturer Warranty | See Item Description |
| Tank Capacity | 300ml |
| Type | Diffuser |
| Voltage | 36 V |
Check the listing for details. Aluminum Waterless Aroma Diffuser Waterless Essential Aroma Oil Diffuser. Color: Black, Condition: New. Listed at 22.71 USD. Type: Aroma Diffuser. 1 x Diffuser. Car start-stop function, When the vehicle is powered on, long press the right button for 1.5 seconds and the green light will turn on to enable the vehicle start-stop function.