| Color | 45 mm skip |
|---|---|
| ItemHeight | 10 |
| ItemLength | 45 |
| ItemWeight | 18 |
| ItemWidth | 45 |
| Manufacturer | amasewart |
| Model | 45 mm |
| PackageHeight | 12 |
| PackageLength | 65 |
| PackageQuantity | 1 |
| PackageWeight | 18 |
| PackageWidth | 60 |
| PartNumber | 45 mm |
| Size | 45 mm skip |
| Brand | AMASEWART |
| MPN | 45mm |
| UPC | 795891270815 |
Check the listing for details. AMASEWART 45mm Crochet Edge Rotary Cutter Blades, Skip skip, skip. Color: 45 mm skip, Condition: New. Listed at 15.18 USD. Fits Olfa, Fiskars, Clover, Dafa and all 45mm rotary cutters.