| Product Dimensions | 1 8 x 1 8 x 0 39 inches |
|---|---|
| Item model number | 45 mm |
| Item Weight | 1 13 ounces |
| Manufacturer | amasewart |
| Size | 45 mm |
| Brand | Brand: AMASEWART |
| MPN | 45mm |
| UPC | NA |
Check the listing for details. AMASEWART 6 Pack 45mm Pinking Rotary Cutter Blades, Wave. Condition: New. Listed at 13.35 USD. Manufacturer: AMASEWART. Fits Olfa, Clover, Dafa, Fiskars and all 45mm rotary cutters. Item model number: 45mm.