| Compatible Brand | For Amazon |
|---|---|
| System Configuration | 1 + Subwoofer |
| Shape | Sphere |
| Color | Black |
| Compatible Model | Universal |
| Material | Plastic |
| MPN | C78MP8 |
| Year Manufactured | 2018 |
| Surround Sound Formats | Dolby Digital |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Audio Inputs | USB |
| Unit Type | Unit |
| Battery Capacity | 5.85 mAh |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Model | Amazon Alexa |
| Connectivity | Wireless, Wi-Fi, Bluetooth |
| Features | Bluetooth |
| RMS Power | 5 W |
| Plug Regional Fitment | Type A |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 1 lb |
Check the listing for details. Amazon Alexa. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 25.00 USD. don't use it any more need it gone