| Size | Extra Large |
|---|---|
| MPN | C713867278 |
| Product Dimensions | 10.63"D x 7.5"W x 2.4"H |
| Suitable For | for traveling / STORAGE |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 2.4" |
| Note: | Like new original packaging |
| Style | Combination Lock |
| Features | Easily transportable for traveling and small enough to store disc |
| Part number | SW-SC03 |
| Unit Quantity | 1 |
| Finish | BLACK |
| Item Width | 7.5" |
| Lock Type : | Combination |
| Color | Black |
| Special Features | Portable |
| Material | Alloy Steel |
| Mounting Type | Freestanding |
| Item Depth | 10.63" |
| Brand | mazon Basics |
| Item Weight : | 3.49 pounds |
| Type | Small Lock Box |
| Lock Type | Combination Lock |
| Lock Mechanism | Combination Lock |
| Model | SW-SC03 |
| Manufacturer | Amazon Basics |
| Item Weight | 1.59 Kilograms |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Amazon Basics Portable Security Case Lock Box Safe, XL Lock Box with Code. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 18.88 USD. Amazon Basics Portable Security Case Lock Box Safe, XL Lock Box with Code