| System Configuration | 1 + Subwoofer |
|---|---|
| Shape | Sphere |
| Audio Inputs | 3.5 mm Jack |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Year Manufactured | 2021 |
| Surround Sound Formats | Dolby Digital |
| RMS Power | 15 W |
| MPN | B085M66LH1, B084J4MZK8 |
| Item Length | 3.9in. |
| Item Height | 3.5in. |
| Item Width | 3.9in. |
| Compatible Brand | Universal |
| Color | Blue |
| Brand | Amazon |
| Connectivity | Wireless |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Features | Bluetooth, WiFi, Voice Search |
| Compatible Model | Universal |
| Type | Smart Speaker |
| Model | Amazon Echo Dot (4th Generation) |
| Item Weight | 0.8 lbs |
| UPC | 0840080503073 |
Check the listing for details. Amazon Echo Dot 4 4th Generation w/ Alexa Voice Media Device Twilight Blue. Color: Blue, Condition: New. Listed at 47.04 USD. Brand new. Ships out today or the next business day.