| Country of Origin | China |
|---|---|
| UPC | 0840080597775 |
| Compatible Brand | Universal |
| Color | Black |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B07XJ8C8F5, B7W64E |
| Item Length | 5.2" |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Item Height | 5.7" |
| Model | Amazon Echo Dot (4th Generation) |
| Connectivity | Wireless |
| Features | Bluetooth, WiFi, Voice Search |
| Item Width | 5.7" |
| Item Weight | 0.8 lbs |
Check the listing for details. Amazon Echo Dot (5th Gen 2022) Deep Sea Blue Alexa Smart Speaker Pre-Owned. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 25.00 USD. Up for sale is a gently usedAmazon Echo Dot (5th Generation, 2022 release) in the popularDeep Sea Blue color. With universal compatibility and advanced features like Bluetooth and WiFi connectivity, this smart speaker allows for seamless integration into your existing technology ecosystem.