| UPC | 0840080552224 |
|---|---|
| Compatible Brand | Universal |
| Shape | Triangle |
| Color | Multicolor |
| Compatible Model | Universal |
| MPN | B08LMSC4WZ |
| Material | Plastic, Fabric |
| Item Length | 5.8" |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Item Height | 3.4" |
| Model | Amazon Echo Show 5 (2nd Generation) Kids Edition |
| Connectivity | Wireless, Bluetooth |
| Features | Bluetooth, WiFi, Voice Search, Touch Control |
| Item Width | 2.9" |
| Item Weight | 0.9 lbs |
Check the listing for details. Amazon - Echo Show 5 (2nd Gen) Kids Edition with Alexa - Chameleon. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 69.98 USD. Brand New Amazon - Echo Show 5 (2nd Gen) Kids Edition with Alexa - Chameleon