| Compatible Brand | Universal |
|---|---|
| Shape | Triangle |
| Color | Black |
| Smart Assistant | Alexa |
| Compatible Model | Universal |
| ASIN | B08J8FFJ8H |
| Year Manufactured | 2021 |
| Material | Fabric, Plastic |
| MPN | B08J8FFJ8H |
| Item Length | 5.8" |
| Smart Home Compatibility | Alexa |
| Brand | Amazon |
| Type | Smart Speaker |
| Manufacturer Warranty | 3 Months |
| Item Height | 3.4" |
| Model | Amazon Echo Show 5 (2nd Generation) |
| Connectivity | Bluetooth, Wireless |
| Features | Bluetooth, Touch Control, Voice Search, WiFi |
| Base Material | Plastic |
| Item Width | 2.9" |
| Item Weight | 0.9 lbs |
| UPC | 0840080503356 |
Check the listing for details. 🔥 Amazon Echo Show 5" smart display with Alexa 2nd Generation 2021 (NEW/SEALED). Color: Black, Condition: New. Listed at 56.95 USD. Or stream favorites from Amazon Music, Apple Music, Spotify, and others. Or wake up to your news update, the weather forecast, and your favorite music.