| Screen Size | 6.8 in |
|---|---|
| Color | Black |
| RAM Size | 32 GB |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| MPN | M2L4EK |
| Brand | Amazon |
| Series | Amazon Kindle |
| Type | eBook Reader |
| Model | Amazon Kindle Paperwhite (11th Generation) |
| Connectivity | USB-C |
| Charger Included | No |
| Storage Capacity | 32 GB |
Check the listing for details. Amazon Kindle Paperwhite 11th Gen - 32GB - Blue. Color: Black, Condition: Used. Listed at 119.99 USD. Tested and inspected.