| Antique | Yes |
|---|---|
| Type | Photo Picture Frame |
| Shape | Rectangle |
| Item Height | 13 in |
| Style | Retro |
| Material | Cardboard |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 12 in |
Check the listing for details. Antique Cardboard Photo Frames Some with Pictures. Condition: Used. Listed at 45.00 USD.