| Brand | Akicon |
|---|---|
| Application | Kitchen Sink |
| Color Family | Copper |
| Color/Finish | Antique Copper |
| Features | No Additional Features |
| Finish | Antique Copper |
| Material | Metal |
| Number of Screws | 0 |
| Open/close function | No |
| Pack Size | 1 |
| Plumbing Part Type | Drain |
| Returnable | 90-Day |
| Sink Accessory Type | Strainer/Stopper |
| Style | Beehive |
| Manufacturer Warranty | Lifetime Warranty |
| Drain opening (in) | 3.4 |
| Product Depth (in) | 4.5 in |
| Product Height (in) | 1.6 in |
| Product Width (in) | 4.5 in |
| UPC | 313047568571 |
Check the listing for details. Antique Copper Garbage Disposal Stopper Kitchen Sink Drain. Condition: New. Listed at 34.92 USD. Style Beehive. Standard Sink Drain Hole. Application Kitchen Sink. Sink Accessory Type Strainer/Stopper. Plumbing Part Type Drain. Drain opening (in) 3.4. Finish Antique Copper. Color/Finish Antique Copper.