| Brand | Akicon |
|---|---|
| Application | Kitchen Sink |
| Color Family | Copper |
| Color/Finish | Antique Copper |
| Features | Durable |
| Finish | Antique Copper |
| Material | Brass |
| Number of Screws | 0 |
| Open/close function | Yes |
| Pack Size | 1 |
| Plumbing Part Type | Drain |
| Returnable | 90-Day |
| Sink Accessory Type | Strainer/Stopper |
| Style | Mesh |
| Manufacturer Warranty | 3-years |
| Drain opening (in) | 3.5 |
| Product Depth (in) | 4.4 in |
| Product Height (in) | 3.1 in |
| Product Width (in) | 4.4 in |
Check the listing for details. Antique Copper Stopper Kitchen Sink Drain. Listed at 42.45 USD. Application Kitchen Sink. Sink Accessory Type Strainer/Stopper. Plumbing Part Type Drain. Drain opening (in) 3.5. Finish Antique Copper. Color/Finish Antique Copper. Color Family Copper. We do not accept P.O. Boxes.